GECKO HOME TABLET MOP 

%100 yerli sermaye ile üretilen, Türk Malı Gecko Home Set Mayıs 2019’dan itibaren satışa başlamıştır. Temizlikte gerçek hijyen  sağlayarak, demode temizlik kova ve paspasları çöpe attıracak, yeni nesil temizlik seti. Türkiye ile eş zamanlı olarak, Almanya, İngiltere, Rusya başta olmak üzere tüm Dünyada satışı gerçekleşecektir.

ÜRÜNE GİT

SIFIR ATIK AYRIŞTIRMA KOVALARI

Balabanlı Grup A.Ş’nin ürün yelpazesine dahil ettiği R / BIN geri dönüşümlü katı atık çöp kutusu, özellik özellikleriyle; kağıt, plastik, cam ve metal ambalaj atıklarının toplanmasını sağlamakıyor. R-Bin, geri dönüşüme giden atıkların toplanmasını hedefleyen maliyetlerden, harcanan zaman ve iş gücünden tasarruf etmekte olup.

ÜRÜNLERE GİT

MOP GRUBU

Mop çeşitlerimiz; Nemli, Mikrofiber, Islak ve Orlon olmak üzere 4 ana gruba ayrılır. Tüm paspas çeşitlerimizde 1. kalite iplikçilik. Bu da paspas ömrünü ve suyu tutma kapasitesini arttırır. Her türlü zeminlerin günlük temizlemesi nemli, ıslak veya kuru olarak yapılır.

ÜRÜNLERE GİT

APARAT GRUBU

Her türlü mopun en etkin ve hızlı bir şekilde hazırlanırken, yardımcı yardımcı temizlik malzemeleridir. Ermop mop aparatları, kalite ve kullanım yerinde olduğu A Kalite hammaddeden imal edilmiştir. Tüm aparatlar Ermop yardımı altındadır. Aparatların her türlü yedek parçası mevcut.

ÜRÜNLERE GİT

SAP GRUBU

Mopların ayrılmazsınız ve paslanmaya karşı dayanıklı malzemeden üretilmiştir için her türlü hazır ve kullanma koşullarına karşı dayanıklıdır.

ÜRÜNLERE GİT

 

PRESLİ KOVA VE KAT ARABALARI

Çok katlı binaların temizliğini kullanarak, yedeklerini birlikte kovaları, sunumları ve her türlü temizlik malzemelerini toplayabilen kullanımı kolay ve pratik temizlik arabalarıdır.

ÜRÜNLERE GİT

 

YARDIMCI ÜRÜNLER

Özel Temizlik Hizmetleri. Ermop’a özgü dayanıklı, esnek tasarımlar kaliteyi ve güvenilirliği bir arada sunar.

ÜRÜNLERE GİT

 

CAM VE YER GRUBU

Cam ve yer temizlenirken ve rahatça kullandığınızda özelleşmeniz gerekir. Ergonomik yapı ve uzun süreli kullanımları profesyonel profesyonellara hitap eder. Ürün gruplarının birbirleriyle olanları uyumu cam ve sert zeminlere zarar vermeden etkin ve kolay temizlik yapılmasını sağlar.

ÜRÜNLERE GİT

EKONOMİK ÜRÜNLER

Ekonomik ürünler.

ÜRÜNLERE GİT